Партнери

Компаніі по GPS моніторингу
Транс Контроль Сервіс: Ваш надійний Партнер в сфері GPS моніторингу та контролю палива. Незалежно від того, які виклики стоять перед вашою компанією, команда спеціалістів може знайти вирішення. Працюють з компаніями різного розміру та сфери діяльності, і мають достатній досвід для вирішення завдань будь-якої складності. Зможуть підібрати рішення під кожного клієнта.
С.К.А.Т. є постачальником обладнання для GPS моніторингу транспорту та контролю витрат пального
SKYRIVER надає послуги по GPS-моніторингу транспорта
Connect 4.0 є постачальником обладнання для GPS моніторингу транспорту та контролю витрат пального
Free Track - це система GPS моніторингу транспорту в Україні. Компанія спеціалізується на впровадженні, налаштуванні та техпідтримці супутникового моніторингу транспорту для: бізнесу | держави | приватних клієнтів
Консалтинг та впровадження
IT-компанія, що впроваджує сучасні інформаційні системи. Займається розробкою та впровадженням рішень, що базуються на кращих світових платформах для цифровізації бізнес-процесів
Надає послуги у питаннях цифрової трансформації та інтеграції управлінських і облікових систем для бізнесу.
Спектр послуг компанії включає оптимізацію бізнес-процесів та організаційної структури підприємства замовника, побудову ІТ-стратегії, впровадження та супровід корпоративних інформаційних систем.
Інтегратори CRM
Займаються інтеграцією та ефективним впровадженням CRM-рішень: Амосрм, Планфікс, Ритейлсрм, Вайклаентс, 1С
Інтегрують та впроваджують: CRM/ERP/ATS/HRM платформи, такі як: Odoo, Zoho, Creatio, HubSpot, PipeDrive, Asteril, Keepin, KeyCRM.
Сучасна система управління підприємством. IT-Інструмент для реінжинірингу й оптимізації бізнес-процесів. Це повнофункціональна ERP-система, що містити системи MRPII, MES, APS, EAM, SCM і CRM.
CRM системи
Українська CRM що ідеально підійде для бізнесу, який займається онлайн торгівлею або працює у сфері послуг. Cервіс ANT-Logistics має інтеграцією з даною CRM.
Зручна CRM для автоматизації інтернет-продажів. Cервіс ANT-Logistics має інтеграцією з даною CRM.
WMS системи
Українські розробники рішення для організації та автоматизації складу.
Сучасна ERP платформа управлінського обліку для малого і середнього бізнесу
Компанія-постачальник комплексних рішень для автоматизації логістики. Система управління складом (WMS) Logistics Vision Suite III Plus, яку представляє на ринку України компанія І-Логістика, протягом майже 20 років успішно впроваджується у Західній Європі, на Близькому Сході, а також в Україні.
Різні галузі
З'єднує сервіси та додатки для автоматизації вашої роботи інтеграцій через вебінтерфейс Автоматизація бізнес-процесів. Економія до 50% робочого часу.
Поєднали досвід у сфері фінансів та передові IT-рішення, що допомагає бізнесу спростити процес оплати при доставці замовлень клієнту.
Відділ маркетингу на аутсорсі для лідогенерації та росту продажів вашого бізнесу.
3D-планування вантажного простору. Оптимальне планування вантажного простору. Оптимальне планування вантажного простору
Компанія, що допоможе цифровізувати ваш бізнес у будь-якій сфері, для цього мають 15 продуктів власної розробки, що перевірені сотнями задоволених клієнтів.